Hakkımızda

BA-MİR şirketler grubu 2019 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Kurulduğunda akaryakıt sektöründe faaliyete başlayan BA-MİR şirketler grubu 20 yıllık akaryakıt sektörü tecrübesini çeşitlendirerek güneş enerjisi santralleri ile başta enerji yatırımları olmak üzere, sağlık, madencilik ve danışmanlık gibi alanlara 2019’dan sonra yönelmiştir. Yaptığı yatırımlar ile de bugün itibari ile madencilik, petrol, enerji, danışmanlık ve sağlık sektörlerinde faaliyetine devam etmektedir.

Hizmet verdiği sektörler fark etmeksizin insana değer veren anlayışlıyla her zaman kalite ve güven endeksini arttırmayı hedeflemektedir.

Öncelikle insana değer verme kültürünü benimsemiş, tevazu anlayışına sahip, işlerimizi mükemmel yönetme niyeti ile gayret göstererek bugünümüzü ve geleceğimizi planlayan, birlikteliğin oluşturacağı güç ile karşılıklı fayda sağlayan, iyi niyet ve dürüstlük ilkeleri doğrultusunda yasalara ve ahlak kurallarına uyan, müşterilerimiz için güvenilir ve saygın bir kuruluş olma amacı taşıyan bir yönetim yaklaşımı.

Hizmet verdiğimiz sektörlerde kalite ve güven anlayışı ile yaratacağımız faydayı, toplumun her kesiminde sosyal ve ekonomik alanda refah yaratmak için kullanarak, ekmeği paylaşmanın, sadece ekmeğin kendisinden daha lezzetli olduğu düşüncesine olan inancımız ile ülkemizde daha çok istihdam sağlamak ve bu doğrultuda var gücümüz ile çalışmak.

Öncelikle ulusal düzeyde faaliyet alanlarımızda yenilikçiliği, güvenilirliği, kalitesi ve iş bitirme beceresi ile tanınmak akabinde de uluslararası düzeyde, teknolojinin hızlı ve yaygın bir şekilde yükselmesine uyum sağlayarak yatırımlar gerçekleştirerek ülkemizin ekonomik gelişimine sürdürülebilir katkıda bulunmak.

İletişim Bilgileri